• تهرانپارس، خیابان 212 شرقی، بعد از چهارراه 139، پلاک 144
  • 021-77327181

اعلاشویی قالی در تهرانپارس

اعلاشویی قالی در تهرانپارس

اعلاشویی قالی در تهرانپارس

آشنایی با اعلاشویی قالی در تهرانپارس

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و وجود دستگاه‌ها و مواد شوینده قوی، شستشوی قالی و فرش سریع‌تر و آسان‌تر شده است. اعلاشویی قالی در تهرانپارس نیز با کمک تجهیزات به روز و روش‌هایی کارآمد، انجام می‌گیرد. البته هنوز هم در مناطقی شستشوی قالی به صورت دستی انجام می‌شود که این مجموعه‌ها نیز طرفداران مخصوص به خود را دارد.

به طور کلی فرش‌ها با توجه به ماشینی یا دستباف بودن با مواد شوینده مخصوص به خود شسته می‌شوند تا بدون هیچ آسیبی به مشتری تحویل داده شوند. با ما تا انتها این مقاله از وب سایت قالیشویی تهرانپارس شرق همراه باشید تا شما را بیشتر با این مجموعه آشنا کنیم.

 قالیشویی قدیم

به فرایند لکه‌گیری، شستن و زدودن غبار از روی فرش با مواد شوینده و در نهایت خشک کردن آن به صورت ماشینی یا دستی قالیشویی می‌گویند.

شستشوی فرش‌ها با توجه به جنس و تار و پودی که دارند از گذشته تا به امروز به شکل دستی و ماشینی صورت می‌گیرد. در روش‌های سنتی از آب و صابون یا تاید زیاد استفاده می‌شود. ابزار یه کار گرفته شده در این روش جارو، فرچه، تی و مواردی از این قبیل هستند. در شستشو سنتی افراد یا یه صورت تکی یا گروهی مشغول کار می‌شوند که در هر حال هدر رفت آب زیاد بوده و انرژی زیادی هم صرف می‌شود. اما امروزه با بهره‌گیری از تجهیزاتی اتوماتیک و مدرن صرفه‌جویی آب به خوبی انجام شده و کیفیت شستشوی نیز افزایش یافته است.

چگونه یک قالیشویی مناسب انتخاب کنیم؟

هنگامی که قصد دارید فرش‌های خود را به یک قالیشویی بسپارید بهتر است قبل از آن در خصوص تجربه و تخصص بالای مجموعه مورد نظر تحقیق کنید.

تجهیزات به کار گرفته شده و مواد شوینده‌ای که مصرف می‌شوند از عوامل بسیار تاثیرگذار در کیفیت خدمات یک قالیشویی هستند. در این راستا می‌توانید فرش‌های خود را به بهترین قالیشویی حکیمیه سپرده تا نسبت به ترفندهای شستشو در مراحل مختلف و فرایند پایانی آن آسوده خیال باشید.

این مجموعه با تکیه بر تجربه و تعهد، خدمات خود را به بهترین شکل و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

اعلاشویی قالی در تهرانپارس

اولین قالیشویی‌های صنعتی که دستگاه‌های شستشوی فرش داشتند از اوایل دهه ۴۰ آغاز به کار کردند. در کشورهای اروپایی و آمریکایی پیشرفت این مجموعه‌ها سریع‌تر اتفاق افتاد به طوری که داشتن دستگاه‌های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک در دستور کار قالیشویی‌‌های آنان قرار گرفت.

امروزه قالیشویی‌ تهرانپارس شرق با دارا بودن تجهیزاتی به روز و پرسنلی کارآزموده نیز در این عرصه پیشتاز بوده و خدمات خود را با کیفیتی عالی ارائه می‌دهد. اگر شما هم به دنبال قالیشویی معتبر و با سابقه می‌گردید می‌توانید با تکیه بر ویژگی‌ اعلاشویی قالی در تهرانپارس با خیالی آسوده فرش‌های خود را به این مجموعه بسپارید.

جلب رضایت حداکثری مشتریان در قالیشویی‌ تهرانپارس یک نمونه فوق‌العاده در صنف قالیشویی است که می‌تواند کم‌نظیر باشد.

خدمات قالیشویی تهرانپارس

در این قسمت بهتر است جهت آشنایی بیشتر با قالیشویی تهرانپارس، با نمونه‌‌هایی از خدمات آن‌ آشنا شوید تا بتوانید مطمئن‌تر انتخاب کنید.

این خدمات عبارتند از:

  • شستشو فرش‌های پشمی، ابریشمی، دستباف، تمام ابریشم،عتیقه و…
  • شستشو فرش‌های ماشینی که رنگ روشن یا تیره دارند.
  • شستشو فرش‌های بلژیکی، ترک، فانتزی و…
  • اعلاشویی قالی در تهرانپارس با استفاده از مجرب‌ترین افراد در کنار پیشرفته‌ترین دستگاه‌های اتوماتیک در ایران
  • رفوگری، بازسازی و مرمت فرش‌های آسیب دیده
  • انجام خدمات رنگ‌برداری و لکه‌برداری تمام فرش‌های ابریشم، پشمی، دستباف و…
  • انجام خدمات مبلشویی در منزل
  • پرداخت وجه به شکل نقدی و همچنین کارتخوان
  • حمل و نقل فرش به شکل لول شده و به همراه روکش پلاستیک در بهترین قالیشویی تهرانپارس
اعلاشویی قالی
اعلاشویی قالی

کلام آخر

به طور کلی با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن ابزارآلاتی مجهز و به روز انجام کار‌ها برای انسان در بسیاری از موارد تسهیل پیدا کرده است. صنف قالیشویی نیز امروز با استفاده از تجهیزاتی به روز و پیشرفته، فرش‌ها را به بهترین شکل و با کم‌ترین آسیب شسته و تحویل می‌دهند.

اعلاشویی قالی در تهرانپارس و انجام خدمات این قالیشویی با کیفیتی بالا، در مجموع موجب می‌‌شوند تا بتوانید با خیالی آسوده فرش‌هایتان به این مجموعه بسپارید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان ما می‌توانید با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید تا بهتر راهنمایی شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.