• تهرانپارس، خیابان 212 شرقی، بعد از چهارراه 139، پلاک 144
  • 021-77327181

شستشوی مبل و موکت در تهرانپارس

شستشوی مبل و موکت در تهرانپارس

شستشوی مبل و موکت در تهرانپارس

شستشوی مبل و موکت در تهرانپارس با قالیشویی مطمئین و پر آوازه 

یکی از دغدغه‌های اغلب افراد هنگام تمیز کردم منزل کثیفی مبلمان و موکت است. به دلیل سختی در حمل‌ونقل و جابه‌جایی اجسام روی موکت شستشوی مبل و موکت بسیار سخت و غیرممکن محسوب می‌شود. اما در قالیشویی تهرانپارس شرق شستشوی مبل و موکت در تهرانپارس با بهره‌گیری از دستگاه‌های اتوماتیک و پرسنلی متخصص انجام می‌شود.

انواع روش‌های شستشوی مبل در قالیشویی تهرانپارس

شستشوی مبل و موکت در تهرانپارس با روش‌های اصولی و مناسب انجام می‌شود تا کوچک‌ترین آسیبی به مبلمان شما وارد نشود.در ادامه انواع روش شستشوی مبلمان را بیان می‌کنیم:

شستشوی مبلمان در منزل با بخار

یکی از روش‌های شستشوی مبل در منزل شستشو با استفاده از بخار است. با بخارشوی کردن مبل‌ها با دستگاه مخصوص، مبل شما بدون هیچ مشکلی به بهترین شکل ممکن تمیز می‌شود. دستگاه‌هایی که توسط قالیشویی تهرانپارس در سرویس مبلشویی استفاده می‌شود مدرن‌ترین دستگاه‌های موجود در بازار هستند که موجب رفع کثیفی، گردوغبار و ذرات ناسالم از روی مبلمان می‌شوند. این روش یکی از مؤثرترین راه‌ها برای نظافت حرفه‌ای برای اغلب مدل‌ها و روکش‌های مبل است و بدون خیس شدن مبل آن را پاکیزه و درخشان می‌کند.

شستشوی مبلمان در منزل با دستگاه

با استفاده از دستگاه و مواد شوینده نانو ظاهر مبل شما قابل مقایسه با قبلش نخواهد بود. این خدمت در تمام محله‌های تهرانپارس با بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت ارائه می‌شود.

شستشوی مبل و موکت در تهرانپارس

علاوه بر مبلمان در این قالیشویی مجهز از دستگاه‌هایی برای شستشوی موکت در محل نیز استفاده می‌شود. شما نیازی ندارید موکت خود را با سختی به قالیشویی ببرید بلکه پرسنل قالیشویی تهرانپارس به محل شما آمده و موکت را با بالاترین کیفیت شستشو می‌دهند.

مزایای انتخاب شستشوی مبل و موکت در تهرانپارس

این نکته را درنظر داشته باشید که مواد شوینده‌ عادی، برای مبل مضر هستند و باعث پوسیدگی پارچه مبل می‌شوند. همچنین در لایه زیرین روکش مبل از مواد ابری برای پر کردن تشک استفاده شده که خیس شدن آن باعث می‌شود رنگ و آلودگی‌های لایه زیرین به روکش مبل سرایت کند و آن را لک کند. لذا نه تنها مبل تمیز نمی‌شود بلکه وضع ظاهری آن از قبل خیلی بدتر خواهد شد.

شستشوی مبل در منزل نیازمند مهارت، تجربه و دستگاه‌های مخصوص است و در واقع کار آسانی نیست. با استفاده از ابزار و مواد مخصوص، به‌راحتی این کار توسط قالیشویی تهرانپارس انجام می‌شود. اگر از روش اصولی و دستگاه معتبر برای شستشوی مبلمان استفاده شود علاوه بر تمیزی مبل، عمر آن‌ نیز افزایش پیدا می‌کند.

مراحل شستشوی مبل

مراحل که در ادامه توضیح داده می‌شود برای شستشوی مبل در منزل است:

  • ابتدا متخصص، نوع پارچه، وضعیت پارچه و انواع لکه‌هایی که نیاز به پاک کردن دارند را بررسی می‌کند. این مرحله، روش‌ها و موارد خاص کار را مشخص می‌کند.
  • تمیز کردن با جاروبرقی همیشه اولین مرحله از تمیز کردن و شستشوی مبل در منزل است که شامل جاروبرقی کشیدن بر روی سطح مبل می‌شود. باید این کار به آرامی و نهایت دقت انجام شود.
  • در این مرحله برای رفع آشغال و غبار روی مبل آن را با یک برس مخصوص گردگیری می‌کنند، در واقع این موارد با جاروبرقی از بین نرفته و با این رپش پاک می‌شوند.
  • شستشوی نقطه‌ای و لکه‌گیری مبل در این مرحله انجام می‌شود. نوع ماده شیمیایی مورد استفاده را ماهیت لکه می‌تواند تعیین کند زیرا لکه‌ها دارای انواع مختلفی هستند.
  • مدل مبل و پارچه روکش مبل شما، روش شستشو و نوع ماده تمیز کننده را تعیین می‌کند. این مرحله‌ روش کار را تعیین می‌کند و لذا بسیار مهم است.
  • شستشو مبلمان با دستگاه‌های تمام اتوماتیک انجام می‌شود. از لایه‌های زیرین مبل دستگاه مکنده قوی موادی که برای شستشوی مبل به آن تزریق می‌شود را بیرون می‌کشد و به این ترتیب آلودگی‌ها را خارج می‌کند. پس از پایان کار مبل تقریبا خشک بوده و بعد از مدت کوتاهی قابل استفاده است.
شستشوی مبل و موکت
شستشوی مبل و موکت

نتیجه گیری

در این مطلب از وب سایت قالیشویی تهرانپارس شرق با مراحل و نحوه شستشوی مبل و موکت در تهرانپارس آشنا شدید. در صورتی که قصد شستشوی مبل و موکت خود را دارید می‌توانید با شماره‌های قالیشویی تهرانپارس تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.