• تهرانپارس، خیابان 212 شرقی، بعد از چهارراه 139، پلاک 144
  • 021-77327181

مجهزترین قالیشویی در تهرانپارس

مجهزترین قالیشویی در تهرانپارس

مجهزترین قالیشویی در تهرانپارس

آشنایی با مجهزترین قالیشویی در تهرانپارس

با توجه به وجود تعداد زیادی قالیشویی در سطح شهر انتخاب بهترین‌های این حرفه امری سخت و دشوار است. به راستی ملاک اصلی برای انتخاب بهترین قالیشویی چه چیزی می‌تواند باشد؟ ما در این مقاله قصد داریم به شما مجهزترین قالیشویی در تهرانپارس را معرفی کنیم و ویژگی‌های یک قالیشویی خوب را به شما معرفی نماییم. تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

چرا قالیشویی تهرانپارس شرق

در این قسمت قصد داریم با معرفی مجهزترین قالیشویی تهرانپارس به بیان علت مراجعه تعداد زیادی از همشهریان به این قالیشویی برای شستشوی فرش‌های خود بپردازیم. بیان تنها چند ویژگی منحصر به فرد این قالیشویی توجیه کننده سیل عظیم مراجعات به آن است که این ویژگی‌ها عبارتند از:

 برخورداری از پرسنل حرفه‌ای و آموزش دیده علت اعتبار قالیشویی تهرانپارس شرق

شستشوی فرش‌ها امری کاملا تخصصی است که حتما باید زیر نظر کارشناسان حرفه‌ای انجام شود و چنانچه شستشوی فرش بدون توجه به بافت، رنگ، تراکم و دیگر ویژگی‌های آن صورت پذیرد از عمر فرش کاسته می‌شود و تنها با چند بار شستشو غیر اصولی فرش کهنه و رنگ و روی آن از بین می‌رود. در مجهزترین قالیشویی در تهرانپارس از کادر آموزش دیده و کاملا حرفه‌ای برای انجام شستشوی اصولی فرش بهره گرفته می‌شود‌. تمام کارکنان فعال در قالیشویی تهرانپارس شرق افراد حرفه‌ای و آموزش دیده هستند که شما می‌توانید با اطمینان خاطر کامل شستشوی انواع فرش‌های خود را به این مجموعه واگذار کنید.

عضویت رسمی در اتحادیه قالیشویان، افتخار قالیشویی تهرانپارس شرق

مجموعه‌هایی که در زمینه شستشو فرش فعالیت دارند بر این مطلب واقف هستند که یک مجموعه برای اینکه بتواند یکی از اعضای اصلی اتحادیه قالیشویان باشد، نیاز به داشتن سابقه فعالیت بسیار بالا در زمینه شستشوی فرش، جذب رضایت صد درصدی مشتریان و رعایت تمام قوانین و اصول مربوط به شستشوی فرش دارد. این مجموعه توانسته است با دارا بودن تمام موارد ذکر شده یکی از اعضای اصلی این اتحادیه باشد. قالیشویی تهرانپارس شرق نمونه‌ای از یک مجموعه مشتری مدار و حرفه‌ای است‌ که در تمام شهر از آن به عنوان بهترین این حرفه یاد می‌شود.

استفاده از تجهیزات فوق مدرن و پیشرفته

شاید نام قالیشویی تمام مکانیزه را بسیار شنیده باشید اما باید بدانید که تنها چند قالیشویی در سطح شهر وجود دارند که تمام مکانیزه هستند و در تمام مراحل شستشوی فرش از تجهیزات فوق مدرن و پیشرفته  استفاده می‌نمایند. مجهزترین قالیشویی در تهرانپارس با بکارگیری کادر حرفه‌ای و استفاده از تجهیزات فوق مدرن به دنبال ارائه خدماتی در شان مشتریان خود است و توانسته در طول مدت فعالیت حرفه‌ای خود رضایت مشتریان خود را به همراه داشته باشد.

بهره بردن از مواد شوینده استاندارد و نانو

در قدیمی ترین قالیشویی در تهرانپارس شستشوی فرش‌ها زیر نظر کارشناسان فرش صورت می‌گیرد که در هنگام شستشو بر اساس تشخیص کارشناس نوع ماده شوینده مناسب با فرش انتخاب و مورد استفاده قرار می‌گیرد که این امر موجب گردیده در زمان شستشو هیچگونه آسیبی به فرش وارد نگردد. تنها چند قالیشویی در سطح شهر از مواد نانو در شستشوی فرش‌ها استفاده می‌نمایند که قالیشویی تهرانپارس شرق یکی از این مجموعه‌ها است.

مجهزترین قالیشویی
مجهزترین قالیشویی

مجهزترین قالیشویی در تهرانپارس

قالیشویی تهرانپارس شرق از شاخصه‌ها و ویژگی‌های منحصر به فردی برخوردار است که با بیان کردن هر یک از این ویژگی‌های متمایز، کاربران پی به خاص و مجهز بودن این قالیشویی خواهند برد. ویژگی‌های متمایز این قالیشویی تنها در حرف نبوده بلکه در کارنامه حرفه‌ای این مجموعه شاهد میزان رضایت بالای مشتریان هستیم. قالیشویی تهرانپارس موفقیت خود را مدیون عوامل زیر است:

  • برخورداری از تعرفه‌های مناسب و مصوب اتحادیه با توجه به خدمات باکیفیتی که این مجموعه ارائه می‌دهد.
  • برخورداری از کادر حرفه‌ای و پرسنل آموزش دیده با رفتار و منش کاملا حرفه‌ای و در شان و جایگاه همشهریان عزیز
  • استفاده از تجهیزات تمام اتوماتیک فوق مدرن و پیشرفته دنیا
  • استفاده از بهترین و معتبرترین شوینده‌ها در شستشوی انواع فرش ماشینی و دستباف
  • حمایت از افراد جویای کار با ایجاد تخصص‌ و حرفه برای آن‌ها در این مجموعه ممتاز
  • ارائه ضمانت نامه شستشو به مشتریان عزیز
  • احترام وقت و زمان مشتریان و پایبندی به زمان مشخص شده برای تحویل فرش‌ها

خلاصه

با خواندن این مقاله بی شک پی به این مطلب که قالیشویی تهرانپارس شرق بهترین حرفه خود است، برده‌اید. این مجموعه مفتخر است که توانسته طی چندین سال متوالی عنوان بهترین قالیشویی سطح شهر را کسب نماید‌. شما بهترینید و لایق بهترین‌‌ها همچون قالیشویی تهرانپارس شرق هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.