• تهرانپارس، خیابان 212 شرقی، بعد از چهارراه 139، پلاک 144
  • 021-77327181

قالیشویی تهرانپارس شرق

قالیشویی تهرانپارس شرق

قالیشویی تهرانپارس شرق

آشنایی با قالیشویی تهرانپارس شرق

یکی از ملزومات هر خانه ایرانی فرش است و اغلب اعتقاد داریم که فرش به خانه و فضای آن گرمی و صفا می‌بخشد. امروزه یکی از دغدغه‌های افراد شستشو و پاکیزگی فرش‌ها است. پیدا کردن یک قالیشویی معتبر که با دقت و تخصص فرش‌ها را شسته و مثل روز اول به شما تحویل دهد، بسیار سخت و زمان‌بر است. قالیشویی تهرانپارس شرق در این مسیر در کنار شما قرار دارد و فرش‌های شما را به تمیزی هرچه بیشتر تحویل می‌دهد. تخصص این مجموعه شستشوی انواع فرش دستی و ماشینی است که با تجهیزات مدرن خود کوچک‌ترین ةشیبی به آن‌ها وارد نمی‌شود.

خدمات قالیشویی تهرانپارس شرق

این قالیشویی جهت رفاه حال شما عزیزان بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت ارائه می‌دهد. در هر نقطه‌ای از تهران هستید می‌توانید فروش‌های خود را به ما بسپارید. خدمات این کارخانه به شرح زیر می‌باشد:

شستشوی انواع فرش

قالیشویی تهرانپارس شرق در زمینه شستشوی انواع فرش ماشینی، دستبافت، ابریشی و تابلو فرش تخصص کافی را دارد و شما به راحتی می‌توانید فرش‌های گران‌بهای خود را به ما بسپارید

رفوگری

 هرگونه پارگی در انواع فرش و تابلو فرش توسط این قالیشویی رفو و ترمیم می‌شود.

رنگ‌برداری و لکه‌برداری

هرگونه لکه و رنگ را بدون آسیب رسیدن به فرش را از بین می‌بریم.

ریشه زنی

در صورتی که ریشه‌های فرش شما نیاز به تعمیر و حتی بافت ریشه نو دارد می‌توانید به قالیشویی تهرانپارس شرق اطمینان کنید.

خشکشویی

 انواع مبلمان و موکت را با دستگاه‌های نیمه اتوماتیک در محل موردنظر شما خواهیم شست. دیگر نیازی نیست نگران کثیفی مبلمان خود باشید. در ادامه به این دو خدمت می‌پردازیم:

شستشوی مبلمان

مبلمان خانه جلوه خاصی به آن می‌دهد. به مرور زمان مبلمان کثیف می‌شود، رنگ و روی آن کدر خواهد شد و جلوه آن کم می‌شود. تخصص قالیشویی تهرانپارس شرق شستشوی مبلمان شما در منزل است.

شستشوی موکت

اغلب ایرانی‌ها از موکت استفاده می‌کنند و موکت را به پارکت و سنگ ترجیح می‌دهند. شستشو و لکه‌برداری موکت شما در محل موردنظر و خشک کردن سریع آن قول قالیشویی تهرانپارس به شما است. اگر دنبال چنین قالیشویی می‌گردید، آن را پیدا کرده‌اید.

آشنایی با مراحل شستشوی فرش دستبافت در قالیشویی تهرانپارس

شستشوی فرش‌های دستبافت یکی از تخصصی‌ترین خدمات قالیشویی تهرانپارس شرق است. این نوع فرش علاوه بر قیمت بالا، دارای حساسیت بافت و تاروپود است که در شستشوی آن‌ها دقت و ظرافت بیشتری باید به خرج داد. قالیشویی تهرانپارس برای شستشوی فرش‌های دستبافت شما مراحل زیر را انجام می‌دهد:

  • در قدم اول قبل از هر کاری فرش دستبافت شما کارشناسی و بررسی می‌شود.
  • عمل خاک‌گیری و وکیوم فرش انجام می‌شود.
  • بدون مواد شوینده فرش شما را شستشو می‌دهیم.
  • فرش را با مواد شوینده مخصوص گیاهی که به تاروپود آن آسیب نمی‌رساند شستشو می‌دهیم.
  • فرش را آبکشی کرده و مجدد توسط شوینده‌های گیاهی شستشو می‌دهیم.
  • توسط دستگاه‌های آبگیر لوله‌ای آبگیری فرش انجام می‌شود.
  • در فصل‌های گرم و آفتابی آفتابگیری فرش و در فصل‌های سرد و بارانی گرمادهی فرش انجام می‌شود.
  • فرش اتو شده و در کاور قرار می‌گیرد و جهت ارسال آماده خواهد شد.
قالیشویی تهرانپارس
قالیشویی تهرانپارس

یک قالیشویی خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

قالیشویی که بتواند تمامی خدمات خود را با بالاترین کیفیت به مشتریان ارائه کند به عنوان یک قالیشویی خوب شناخته می‌شود. استفاده از تجهیزات به روز و مدرن برای شستشو و همچنین بالا بودن کیفیت مواد شوینده مصرفی ملاک خوبی برای انتخاب یک قالیشویی خوب است. قالیشویی تهرانپارس شرق تمامی ویژگی‌های گفته شده را دارا است و با افتخار خدمات خود را به همشهریان عزیز ارائه می‌دهد.

نتیجه گیری

اگر برای شستشو فرش‌های خود به دنبال یک قالیشویی معتبر و مطمئن هستید همین الان با شماره‌های موجود در سایت قالیشویی تهرانپارس شرق تماس بگیرید. پرسنل مجرب این قالیشویی در اسرع وقت درب منزل شما برای دریافت سفارش حاضر شده و سپس در کوتاه‌ترین زمان ممکن فرش‌های شسته شده را تمیز و لول شده به شما تحویل خواهند داد. بهترین قالیشویی تهرانپارس در تمامی ایام سال حتی روزهای نزدیک به عید نوروز شما را یاری خواهد کرد و شستشوی فرش‌ها را با بالاترین کیفیت انجام می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.